Co warto zobaczyć w Barcelonie?

Barcelona to hiszpańskie miasto, które wciąż przyciąga coraz większe ilości turystów. Jeśli zastanawiasz się nad podróżą do tego miejsca, sprawdź, jakie atrakcje tam czekają i zamień marzenia na realne plany.

Szczerze mówiąc, ciężko wybrać tylko kilka miejsc wartych odwiedzenia w Barcelonie. Gdybyśmy opisali każdą atrakcję, to zajęłoby to chyba całą książkę, dlatego musimy ograniczyć się tylko do, naszym zdaniem, najciekawszych rejonów. Sagrada Familia to budowla, która jako pierwsza rzuca się w oczy na zdjęciach Barcelony. Nic dziwnego – będąc tam nie można jej pominąć. Została zaprojektowana przez Gaudiego, a jej budowa trwa do dziś.

Kolejnym miejscem związanym z tym wszechstronnie uzdolnionym człowiekiem są ogrody Gaudiego. Można się tam zachwycić bogactwem przyrody i kolorowymi papugami siedzącymi na drzewach. Park z widokiem na miasto i kolorowymi mozaikami naprawdę zachwyca. Parc de la Ciutadella to także jedno z najpopularniejszych miejsc w Barcelonie, gdzie panuje niesamowity klimat.

To tylko kilka atrakcji stolicy Katalonii, a jest ich znacznie więcej. Pozostawiamy niedosyt i zachęcamy do podróży w to niesamowite miejsce.

https://www.instagram.com/p/B_F_3J3hkFQ/

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *