Idealne ubrania na podróż – jakie powinny być? Podpowiadamy!

Wybierając się w podróż warto wiedzieć, jakie ubrania powinno się ze sobą zabrać. Nic tak nie uprzykrza życia jak niewygodne spodnie i same letnie sukienki, gdy okazuje się, że pogoda jednak nie jest tak ładna, jak miała być. Jak się przed tym chronić?

Przede wszystkim dokładnie zaplanuj, co chcesz wziąć. Przygotuj się na wszelkie okoliczności, pamiętając, że pogoda lubi być zmienna, więc lepiej mieć więcej ubrań w walizce, niż martwić się później brakiem ciepłych rzeczy. Najlepiej, gdy zrobisz sobie wcześniej listę i będziesz odznaczać na niej, co już zostało spakowane. W Twoim bagażu powinny na pewno się znaleźć bluzy, kurtka przeciwdeszczowa, ciepłe buty, długie spodnie oraz ubrania przeznaczone na cieplejsze dni. Chociaż wiadomo, że czym więcej, tym lepiej, to nie szykuj się jak na przeprowadzkę, tylko miej na względzie, na ile dni tak naprawdę jedziesz i postaraj się, by bagaż był w miarę poręczny.

Jeśli chodzi o to, w co się ubrać na samą drogę, to polecamy wygodny dres. W samolocie czy w pociągu raczej nikt nie będzie przyglądał się Twojej stylizacji, choć warto, by nawet dres był czysty i zadbany.

https://www.instagram.com/p/B7tTYXdBsiO/

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *