Wycieczki 3 dniowe samolotem – sposób na zwiedzenie kilku miast w weekend!

Chcesz zobaczyć kawałek świata, ale Twoja aktualna praca oznacza konieczność zrezygnowania z dłuższych urlopów? Lubisz krótkie, weekendowe wypady w nowe miejsca i cenisz sobie komfort? Nie przepadasz za spędzaniem godzin w samochodzie lub autokarze, aby dojechać do celu? Z pewnością pokochasz trzydniowe wycieczki samolotem!

Gdzie szukać ciekawych ofert?

Bardzo ciekawe oferty wyjazdów zorganizowanych można znaleźć na stronach internetowych znanych biur turystycznych. Dokładnie przeczytaj programy wycieczek zorganizowanych – czasem może się okazać, że więcej zobaczysz, zwiedzając dane miasto samemu, a i przy okazji takie rozwiązanie będzie mniej obciążające dla portfela.

Podróżowanie na własną rękę

Możesz także spróbować samodzielnie kupić bilety lotnicze. Poszukaj ich na stronach internetowych takich jak: www.fru.pl, www.latamy.pl czy www.esky.pl. Możesz także kupić bilety bezpośrednio u przewoźnika, na przykład na stronach: www.ryanair.com, www.lot.com czy wizzair.com. Do tego zarezerwuj nocleg przez takie serwisy jak Booking Czy Trivago i plan wyjazdu jest gotowy! Możesz także skorzystać z tańszej opcji, jaką jest Bed and Breakfast.

Cała Europa w zasięgu ręki

Dzięki krótkim samolotowym wycieczkom możesz zobaczyć naprawdę wiele miejsc. Warto wybierać różne miasta europejskie, niekoniecznie stolice. Oczywiście, podczas tak krótkich wakacji nie poznasz dokładnie zwyczajów obowiązujących w danym kraju i nie zobaczysz wszystkich możliwych atrakcji, jednak z pewnością obejrzysz wiele ciekawych miejsc. Trzy dni spędzone w jednym mieście z pewnością będą udane. W następnym możliwym terminie weź pod lupę inne miasto, później kolejne i kolejne. W ten sposób za jakiś czas zobaczysz naprawdę wiele ciekawych miejsc!

Nie bój się krótkich wyjazdów!

Z pewnością będziesz zadowolony/ zadowolona z takiej trzydniowej wycieczki. Możesz zdecydować się na nią w weekend lub wziąć krótki urlop i wybrać się na wyjazd w dni robocze. Miłego zwiedzania! Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas.

 

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *