Przydatne gadżety nad polskie morze

Ceny w nadmorskich kurortach potrafią spustoszyć stan konta, dlatego na nadmorskie wakacje warto się dobrze przygotować zawczasu.

Akcesoria i gadżety nie są niezbędne, ale potrafią umilić długo wyczekiwany urlop. Wybierając się nad morze Bałtyckie dobrze jest oprócz stroju kąpielowego zabrać kilka innych plażowych dodatków. Co może się przydać na twoich wakacjach?

Namiot plażowy

Polskie plaże słyną z prowizorycznych ogródków działkowych wyznaczonych parawanami. Wiele osób na nie narzeka, wiele się z nich śmieje. Prawda jest taka, że parawany chronią przed nawiewającym piaskiem i wraz z parasolem dają odrobinę cienia. Dobrą alternatywą dla nich są namioty plażowe. Na rynku można znaleźć wiele modeli o różnych rozmiarach i dodatkowych funkcjach np. z filtrem UV. Zaletą większości namiotów jest to, że nie zajmują wiele miejsca i można je błyskawicznie rozłożyć i złożyć. W internecie można je dostać już od 30 zł.

Butelka na zimną wodę

Termosy kojarzą się raczej z gorącymi napojami, jednak temperaturę utrzymują w obie strony. Latem na zimne płyny najlepiej sprawdzą się butelki ze stali nierdzewnej. Można je dostać już od 40 zł, a potrafią przynieść orzeźwienie na rozgrzanej jak patelnia plaży. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest korzystny wpływ na środowisko i redukcja plastikowych butelek.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *