Wycieczka do disneylandu – spełnij marzenie dziecka!

Chcesz spełnić marzenia swojej pociechy, która uwielbia oglądać bajki Disneya? Zabierz ją do Disneylandu! Trudno będzie znaleźć dziecko, które by nie było zadowolone z takiego wyjazdu.

Czym właściwie jest Disneyland?

Miejsce to jest stworzone z nie jednego, lecz dwóch parków rozrywki. Tworzą je Disneyland® Park oraz Walt Disney Studios® Park. Cały kompleks znajduje się w miejscowości Marne-la-Vallée znajdującej się pod Paryżem. Wyjazd do Disneylandu można zatem z powodzeniem połączyć z wycieczką do Paryża, dzięki czemu zobaczycie także jedną z piękniejszych stolic Europy.

Kiedy pojechać do Disneylandu?

Właściwie w dowolnym terminie. Ten park rozrywki oferuje możliwość korzystania z parku przez cały rok, niezależnie od pogody – większość atrakcji znajduje się w pomieszczeniach

Czy moje dziecko nie jest zbyt młode?

Nie! Nawet najmniejsze dzieci będą mogły skorzystać z większości atrakcji, ponieważ ograniczenia wiekowe lub te dotyczące wzrostu pojawiają się tylko w miejscach wiążących się z pewnym ryzykiem (mowa na przykład o kolejce górskiej). Dla młodszych pociech także przewidziano wiele atrakcji. Z pewnością spodobają się im parady bajkowych postaci, znanych dotąd jedynie z ekranu telewizora czy komputera. Wiele miejsc można po prostu zwiedzać i oglądać – decydowanie się na korzystanie z interaktywnych atrakcji nie jest przecież obligatoryjne. Twojemu dziecku z pewnością spodoba się zamek Śpiącej Królewny znany z logo Disneya czy labirynt Alicji w Krainie Czarów. Dla starszych dzieci świetną atrakcją będą liczne karuzele (na przykład w kształcie filiżanek).

Rodzice także będą zachwyceni, czyli atrakcje dla dorosłych

Obawiasz się, że wyjazd do Disneylandu będzie ciekawy dla Twojej pociechy, ale dla Ciebie już niekoniecznie? Nic bardziej mylnego. Dorośli także znajdą tu atrakcje dla siebie, takie jak kolejka górska czy Dom Strachów. Dodatkowo, masz szansę na powrót do lat dzieciństwa! Z pewnością będziesz także czuć radość z powodu podekscytowania naszej pociechy. Czy czas spędzony z całą rodziną w takim miejscu nie będzie przyjemny?

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *