Autobusem przez świat – czy warto skorzystać z tej formy transportu?

Chociaż najbardziej popularne jest wciąż podróżowanie samolotem, to coraz więcej osób decyduje się właśnie na autobus. Można nim jeździć nie tylko po rodzinnym mieście, ale także w dalekie zakątki świata.

Zacznijmy od tego, że autobus przeznaczony do wyjazdów za granicę różni się do miejskiego. To oczywiste – nie da się wysiedzieć kilkanaście godzin na wąskich siedzonkach. To na pewno bardziej komfortowa wersja z klimatyzacją, WC, barkiem i większą przestrzenią na nogi. Jednak absolutnie nie polecamy takich wyjazdów osobom, które mają chorobę lokomocyjną. Będzie to dla nich istna męczarnia. Ogólnie rzecz biorąc, autobus to świetna alternatywa dla tych, którzy boją się latać. Jeśli oczywiście trafimy na nowoczesny pojazd i spokojnego kierowcę, to podróż może być przyjemna, choć i tak trochę męcząca, bo jednak samolot dotrze na miejsce zdecydowanie szybciej.

Autobus to dobry środek transportu dla tych, którzy lubią nim jeździć i są w stanie wytrzymać wiele godzin w tej samej pozycji. To raczej tańsza opcja, dlatego warto się nad nią zastanowić.

https://www.instagram.com/p/B8MkjcGAWuK/

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *