Celebrytki pod palmami, czyli polskie gwiazdy na egzotycznych wakacjach w Afryce

palmy

W kraju spadł śnieg i zima trwa w najlepsze, nie wspominając już o szalejącym od wielu miesięcy koronawirusie. Polskim celebrytkom nie przeszkadza to jednak w złapaniu odrobiny słońca. Samoloty zmierzające do ciepłych krajów zabrały ostatnio ze sobą między innymi Natalię Kukulską i Barbarę Kurdej-Szatan. Zobacz, gdzie gwiazdy wypoczywają nie martwiąc się o panujące w Polsce zimowe mrozy czy obostrzenia sanitarne.

Natalia Kukulska – moda na Zanzibar

Ostatnio Zanzibar stał się ośrodkiem zainteresowania polskich gwiazd, które upodobały sobie to miejsce na wakacyjny wypoczynek. Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki już tam byli, więc w grudniu poleciała tam również znana piosenkarka Natalia Kukulska. Swoimi wrażeniami gwiazda dzieliła się z fanami w mediach społecznościowych.

Barbara Kurdej-Szatan – afera na Zanzibarze

Niedawno z Zanzibaru wróciła Barbara Kurdej-Szatan, która wypoczywała tam razem ze swoim dzieckiem. Kontrowersję wzbudziło wrzucone do sieci zdjęcie, na którym celebrytka spaceruje z wózkiem w otoczeniu czarnoskórych dzieci. Zarzucono jej traktowanie lokalnej społeczności w kategoriach atrakcji turystycznej i wykorzystanie obecnych na zdjęciu dzieci dla polubień w mediach społecznościowych.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *