Energylandia w Zatorze – ekstremalnie i rodzinnie

Park rozrywki z prawdziwego zdarzenia to miejsce, na którego eksploracje należy poświęcić cały dzień, a nawet dwa. Każdy kto odwiedzi Energylandię, ogromny kompleks pełen atrakcji dla całej rodziny i nie tylko, podzielony na różne strefy, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Smoczy Gród stylizowany na średniowiecze z nutką fantastyki, nowo powstała strefa wodna Aqualantis, kolorowa Bajkolandia czy Strefa Ekstremalna kuszą ogromną ilością rollercoasterów i innych rozrywek. Żeby jak najlepiej wykorzystać czas spędzony na terenie parku, najlepiej zawczasu zaplanować, w które miejsca się udać.

Energylandia dla rodzin z dziećmi

Maluchy na pewno docenią atrakcje, które oferuje Bajkolandia. Karuzele i nieco łagodniejsze kolejki ozdobione motywami z bajek i mieniące się kolorami przypadną im do gustu, a na niektórych z nich mogą także zrobić dobre wrażenie na rodzicach. Jeśli towarzyszy nam odważny malec można pojeździć z nim w Strefie Familijnej na kilku szybszych kolejkach, takich jak RMF Dragon czy wodna Anaconda.

Energylandia dla fanów ekstremalnej rozrywki

Strefa Ekstremalna to rozrywki dla wyjątkowych śmiałków, którzy nie boją się wysokości i jazdy w zawrotnym tempie. Mayan, przerażająco szybka Moya Formuła oraz ogromne wahadło Aztec Swing. Ci, którzy przetrwają mogą spróbować swoich sił na utrzymanym w klimacie stacji kosmicznej Hyperionie, a potem zostanie już tylko wycieczka do Smoczego Grodu, by wsiąść na Zadrę, która szczyci się tytułem największego na świecie wooden coastera.

Energylandia dla miłośników wodnych rozrywek

Obecnie Energylandia ma dwie wodne strefy, Water Park i Aqualantis, a w nich i poza nimi, szereg atrakcji na których można się całkiem nieźle zamoczyć. W sezonie letnim rodzinna zabawa na wodnych zjeżdżalniach i kolejkach to świetny pomysł na miłe spędzenie jednego lub dwóch dni urlopu. Wkrótce dostępny będzie także Abyssus, rollercoaster wzbogacony o kilka wodnych atrakcji.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *