Tanie podróżowanie – to naprawdę możliwe!

Zazwyczaj przed podróżą powstrzymuje nas brak pieniędzy. Niektórym wydaje się, że wyjazd w ciepłe kraje kosztuje majątek, więc nawet nie sprawdzają dostępnych ofert. Na szczęście, żeby zaplanować urlop w egzotycznym miejscu wcale nie trzeba mieć dużo pieniędzy, tylko trzeba wiedzieć, jak to prawidłowo zrobić.

Po pierwsze warto szukać ofert last minute. Co to takiego? To wycieczka, której cena drastycznie spadła, bo zbliża się jej termin. Czasem lepiej szybko się spakować i wyruszyć w podróż kilka dni po zarezerwowaniu hotelu, niż robić to z wyprzedzeniem i płacić podwójną stawkę. Często oferty obejmują naprawdę dobre hotele, gdzie dostępna jest opcja all inclusive, czyli wyżywienie już w cenie, co jest bardzo korzystne, bo nie trzeba wydawać dodatkowych pieniędzy na posiłki na mieście. Poza tym polecamy podróże poza sezonem. We wrześniu i październiku wciąż może być ładna pogoda, a ceny będą już niższe.

Dobrym sposobem na zaoszczędzenie jest także szukanie okazji na stronach z biletami lotniczymi czy autobusowymi. Zdarza się, że lot za granicę będzie kosztował zaledwie sto złotych, tylko trzeba dobrze poszukać i mieć szczęście.

https://www.instagram.com/p/B9byhxipfLr/

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *