Tanie wycieczki objazdowe -zobacz dużo, zapłać mało!

Marzysz o udanym wyjeździe na wakacje, ale nie chcesz pozbywać się wszystkich oszczędności? Chcesz zwiedzić trochę świata, ale wolisz wyjazdy zorganizowane niż wyjazdy na własną rękę? Świetną opcją będzie zdecydowanie się na tanią wycieczkę objazdową.

Gdzie szukać takich wycieczek?

W lokalnych biurach podróży stacjonarnie oraz na stronach internetowych. Firm oferujących wycieczki objazdowe jest na rynku bardzo dużo. Jeśli nie chcesz wydawać zbyt dużo pieniędzy, raczej nie nastawiaj się na ekstremalne wyprawy w egzotyczne miejsca – te zazwyczaj są bardzo drogie, szczególnie jeśli są organizowane w małych grupach. Poszukaj ofert takich biur jak TUI, Rainbow Tours czy Itaka.

Dobrą opcją będzie zakup oferty last minute

Wycieczka kupowana tuż przed wyjazdem może wydawać się ryzykownym pomysłem, ale takie oferty zazwyczaj są dużo tańsze niż gdybyś zdecydował/ zdecydowała się na zakup wyjazdu w pełnej cenie. Innym pomysłem będzie także zdecydowanie się na zakup wycieczki gdy tylko biura podróży zaprezentują swoją ofertę. Rezerwacja z dużym wyprzedzeniem zwykle jest tańsza, czasem porównywalna cenowo do ofert last minute.

Zdecyduj się na wyjazd poza sezonem turystycznym

Wycieczka objazdowa w mniej popularnym terminie będzie dużo mniejszym obciążeniem dla Twojego portfela niż wyjazd w wakacyjnym sezonie. Unikaj najbardziej popularnych terminów, takich jak długi weekend majowy, okolice Bożego Ciała, letnie wakacje czy ferie zimowe. Najtańsze wyjazdy znajdziesz wtedy, gdy większość osób z dziećmi nie będzie mogła zdecydować się na wyjazd. Postaw na urlop we wrześniu czy październiku lub w marcu czy kwietniu.

Co z pogodą? Czy nie będę żałować wyjazdu poza sezonem?

Choć pogoda może być gorsza niż w wakacyjnym szczycie, z pewnością wielość obejrzanych nowych miejsc wynagrodzi Ci tę drobną niedogodność. Zwróć także uwagę na to, że możesz zdecydować się na tanią wycieczkę objazdową do krajów, w których pory roku wyglądają inaczej niż w Polsce. W miesiącach pochmurnych i zimnych w Polsce, w innych częściach świata może być naprawdę pięknie!

 

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *