Wycieczka dla singli – gdzie warto wybrać się w pojedynkę?

lotnisko

Panuje błędne przekonanie, że podróże w pojedynkę są czymś krępującym, przez co wiele osób rezygnuje ze swoich planów. Ale kto powiedział, że klimatyczne wycieczki zarezerwowane są tylko dla zakochanych? Jest naprawdę dużo miejsc na świecie, które warto zobaczyć i nie ma sensu powstrzymywać się przed spełnianiem marzeń wyłącznie ze względu na status związku. Czas sięgnąć po swoje i przekonać się, że wycieczki dla singli mogą być równie atrakcyjne, jak te dla par.

Dlaczego wycieczka dla singli jest dobrym pomysłem?

Zanim poznasz najciekawsze miejsca na spędzenie urlopu w pojedynkę, to warto byś całkowicie przekonał się do samotnych podróży. Choć, tak jak wcześniej było wspomniane, sporo osób ma uprzedzenia do tego typu wczasów, to w rzeczywistości nie ma w nich nic strasznego. Można wręcz powiedzieć, że są swego rodzaju możliwością bliższego poznania samego siebie i spędzenia czasu dokładnie w taki sposób, w jaki się chce. Nie trzeba martwić się o nikogo, a także dopasowywać swoich wyborów do drugiej osoby. Poza tym samotne wycieczki to żaden wstyd, a wręcz okazja, by w przyjemny sposób spędzić czas w swoim własnym towarzystwie.

Wycieczka dla singli na każdy budżet

paszport

Chociaż niektórym może wydawać się, że nie da się podróżować bez dużej sumy na koncie, to w praktyce ceny lotów i hoteli mogą pozytywnie zaskoczyć. Dobrym pomysłem jest śledzenie promocji pojawiających się na stronach internetowych biur podróży. Bardzo często pojawiają się tam oferty last minute, dzięki którym możliwy jest wyjazd w egzotyczne miejsca na przykład za połowę ceny. Jednak jest mały haczyk – ponieważ to last minute, to może okazać się, że wycieczka zaplanowana jest już za kilka dni. Mimo wszystko czasem warto postawić na spontaniczne wakacje, zwłaszcza gdy są naprawdę tanie. Polecamy również śledzić strony z tanimi lotami, na których czasem można znaleźć bilety w odległe miejsca za zaledwie kilkadziesiąt złotych.

Zobacz też, gdzie się wybrać kiedy już znajdziesz drugą połówkę.

Wycieczka dla singli – ciekawe miejsca warte odwiedzenia

W zależności od tego, czy chcesz wybrać się na wczasy, czy odpocząć, wybór miejsca wyjazdu będzie się różnił. Imprezowi single doskonale poczują się na Ibizie, zaś ci, którzy potrzebują relaksu powinni wybrać Chorwację. Połączeniem tych dwóch przyjemności będzie Hiszpania, gdzie możesz w ciągu dnia opalać się na czystej piaszczystej plaży, a wieczorem bawić się w najlepsze w jednym z klubów. Miłośnikom zwiedzania polecamy Paryż, Florencję, Wenecję, a także Grecję. Tak naprawdę najlepiej pokierować się swoją intuicją, bo praktycznie w każdym z najpopularniejszych miejsc turystycznych można znaleźć coś dla siebie i kto wie – może nawet poznać nowych i ciekawych ludzi.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *